A M B E R 77 to polska marka z GDYNI oferująca wyselekcjonowane kolekcje biżuterii bursztynowej. Idea sklepu wywodzi się z zainteresowania sztuką i modą, więzi z Bałtykiem i kulturą wybrzeża oraz miłości do natury. Nasza oferta obejmuje unikatowe wyroby wykonane ręcznie z najwyższej jakości naturalnych surowców. W oferowanej przez nas biżuterii wykorzystywany jest bursztyn bałtycki, bursztyn karaibski, dąb kopalny, srebro 925, złoto oraz inne naturalne minerały np. turkus, muszla, spinel. Współpraca z najlepszymi producentami, pracującymi z pasją i miłością do bursztynu, gwarantuje najwyższą jakość biżuterii oraz wykorzystanie certyfikowanych materiałów.

 

 

Tworząc nasze kolekcje, staramy się, aby przenikały się w nich piękno, swoboda, elegancja, subtelność, wolność, ponadczasowy styl oraz wyjątkowa forma.

 

stworzone przez fale

_______________________

PROJEKTY INSPIROWANE NATURĄ ~ KLASYKA W NOWOCZESNEJ FORMIE ~ NIEPOWTARZALNE WZORY

 

 

Już w starożytności liczba 7 miała wyjątkową, magiczną moc, my wrzucamy w nią cały nasz optymizm oraz pasję do tego, co robimy. To wszystko wysyłamy  w podwójnej dawce w postaci A M B E R 77. Dowodem na to, iż historia po raz kolejny zatacza koło, niech będzie fakt, iż w 1477 roku powstał w Gdańsku pierwszy cech bursztynniczy. Tradycja kultywowania tego luksusowego rzemiosła na terenie miasta i wysyłania jego wytworów żaglowcami w świat trwa od wieków. Nasza oferta stać się ma kontynuacją działań kolejnych pokoleń, pragniemy w nowoczesnej formie dostarczać unikatowe, najwyższej jakości wyroby z oryginalnym bałtyckim bursztynem.

 

Plakat: Ryszard Kaja

~ ZAPRASZAMY DO ŚWIATA NASZEJ BIŻUTERII ~

Środowisko naturalne jest dla nas bardzo ważne na każdym etapie pracy z biżuterią #ECOFRIENDLY