A M B E R 77 to polska marka z GDYNI oferująca wyselekcjonowane kolekcje biżuterii bursztynowej. Idea sklepu wywodzi się z zainteresowania sztuką i modą, więzi z Bałtykiem i kulturą wybrzeża oraz miłości do natury. Nasza oferta obejmuje jedynie unikatowe wyroby wykonane ręcznie z najwyższej jakości naturalnych surowców. W oferowanej przez nas biżuterii wykorzystywane są naturalne odmiany bursztynu bałtyckiego, bursztyn karaibski, dąb kopalny, srebro 925, złoto oraz inne naturalne minerały np. turkus, muszla, spinel.

 

 

Tworząc nasze kolekcje, staramy się, aby przenikały się w nich piękno, swoboda, elegancja, subtelność, wolność, ponadczasowy styl oraz wyjątkowa forma.

 

stworzone przez fale

_______________________

PROJEKTY INSPIROWANE NATURĄ ~ KLASYKA W NOWOCZESNEJ FORMIE ~ NIEPOWTARZALNE WZORY

 

 

Już w starożytności liczba 7 miała wyjątkową, magiczną moc, my wrzucamy w nią cały nasz optymizm oraz pasję do tego, co robimy. To wszystko wysyłamy  w podwójnej dawce w postaci A M B E R 77. Dowodem na to, iż historia po raz kolejny zatacza koło, niech będzie fakt, iż w 1477 roku powstał w Gdańsku pierwszy cech bursztynniczy. Tradycja kultywowania tego luksusowego rzemiosła na terenie miasta i wysyłania jego wytworów żaglowcami w świat trwa od wieków. Nasza oferta stać się ma kontynuacją działań kolejnych pokoleń gdańszczan, pragniemy w nowoczesnej formie dostarczać unikatowe, najwyższej jakości wyroby z oryginalnym bałtyckim bursztynem.

 

Plakat: Ryszard Kaja

~ ZAPRASZAMY DO ŚWIATA NASZEJ BIŻUTERII ~

Środowisko naturalne jest dla nas bardzo ważne na każdym etapie pracy z biżuterią #ECOFRIENDLY